Dane firmy

Steelcon Sp. z o.o.
Sąd Rejonowy w Gdańsku
XVI Wydział Gospodarczy KRS Nr 0000228529
Kapitał Zakładowy spółki  382 000,00 PLN


Plandeka kontenera

Art. nr: 452 900 10

Z przyjemnością informujemy, że w ofercie naszej firmy znajdą się (pełna dostępność od pierwszych tygodni marca 2011) system pokryw plandekowych/siatkowych do kontenerów hakowych.

Nasze rozwiązanie będzie doskonałą alternatywą do dotychczas oferowanych na rynku siatek i plandek stosowanych do zabezpieczania ładunku podczas transportu kontenerów na odpady i śmieci. Po zamontowaniu naszej pokrywy pełną obsługę, podczas załadunku i rozładunku, kontenera będzie można wykonać z ziemi bez potrzeby wspinania się na hakowca.

plandeka-zabezpieczajaca-kontenera

Podczas projektowania systemu zostały uwzględnione sugestie naszych Klientów o potrzebie stworzenia rozwiązania zapewniającego łatwość obsługi, takiego montażu plandeki lub siatki, który zapobiegnie przyśpieszonemu zużyciu oraz uzyskaniu realnego zabezpieczenia przewożonego ładunku podczas transportu kontenera.

Wszystkie te wymagania udało się spełnić poprzez zastosowania w systemie:
  • ruchomych ramion montowanych na profilach górnych kontenera hakowego w połączeniu z drążkiem teleskopowym. Pozwala to na pełne otwarcie/zamknięcie pokrywy przez operatora bez potrzeby wchodzenia na kontener,
  • odpowiedniego systemu naciągu plandeki/siatki na kontenerze (śruby napinające, linka stalowa, expandery),
  • uzyskaniu odpowiedniej sztywności plandeki dzięki zastosowaniu metalowego stelaża z ruchomych ramion,
  • odpowiednio dużych zakładek plandeki/siatki dzięki, którym minimalizujemy ryzyko nieodpowiedniego pokrycia kontenera siatką/plandeką, nawet jeżeli przewożony ładunek wystaje ponad poziom kontenera hakowego.

System pokrywy kontenera można zastosować zarówno do nowych kontenerów jak i do używanych. Zaleca się montaż systemu do kontenerów ładowanych od góry. W kontenerach ładowanych z boku (wózki widłowe) podczas załadunku wymagana jest zwiększona uwaga operatora (ryzyko uszkodzenia plandeki/siatki).

W celu złożenia zamówienia prosimy o pobranie formularza, który pomoże Państwu w określeniu wymaganych wymiarów kontenera.

Zapraszamy do zapoznanania się z ulotką informacyjną: Plandeka/siatka kontenera hakowego

plandeka-kontenera

Zasadę działania systemu pokryw do zamontowania na kontenerze komunalnym przedstawia poniższa animacja

plandeka-kontenera-odpady